Alliance française
de Brno

Nabídka kurzů Kulturní program‎

Přihlásit se k odběru newsletteru

Kontakty
6. ledna 2015

Letní kurzy

Jak opravdu naplno využít prázdninových dnů?
AF Brno nabízí letní kurzy francouzského jazyka v různých úrovních - od začátečníků až po B2, samostatné uživatele. Naši lektoři si pro Vás připravili dny naplněné gramatikou, konverzací, (...)
Pro více informací klikněte ZDE.
Zobrazit všechny kulturní akce >>

Kulturní program‎

24/01 -20:00
Neděle 24. ledna 2016 20:00-23:30

Koncert - Paris Combo

Místo : Mahenovo divadlo
info :

24.1.2016 - 20h Paris Combo (Francie)

V neděli 24.1.2016 vystoupí na prknech Mahenova divadla úspěšná francouzská hudební skupina Paris Combo.

Celkem pět studiových alb a dvě desetiletí koncertování křížem krážem po světě - z Paříže do Sao Paula, z Berlína až po Istanbul. Paris Combo zaujímá v hudebním světě jedinečné postavení. Skupina je v podstatě žánrově nezařaditelná, mísí se v ní tradiční francouzský šanson, americký jazz, swing, cikánská hudba, latino-americká hudba, severoafrická hudba - inspiraci vidí každý z členů kapely jinde. Podmanivá a exotická vystoupení, doplněná skvostným vokálem francouzské zpěvačky Belle du Berry, si tak získala oblibu mnohých, a to i z řad hudebních kritiků:

https://www.youtube.com/watch?v=yb5Hpm_R-Gk

Kapela vznikla již na počátku 90. let. Přízeň publika na sebe nenechala dlouho čekat, vystupovali na známých festivalech, vydali 4 alba, ke kterým se pojila i velká koncertní turné. Toto hudební uskupení také získalo řadu ocenění.

V roce 2006 dozráli její členové k období přestávky v jejich společné kariéře, která trvala několik let. Ovšem díky své velké oblibě, i „chemii“, pojící je jako jedinečný celek, se Paris Combo vrací po pěti letech na koncertní pódia zpět. Přichází jejich velký „comeback“.

Po 20 turné v USA je nyní Paris Combo na dalším turné po celém světě, při kterém představuje své nové album. Hudba nové kolekce písní je jemná, sofistikovaná, ale i provokativní a svůdná. Album dostalo jednoduchý a zcela příznačný název „5“ - pět členů kapely, páté album, pět let trvající pauza v kariéře.

Vstupenky jsou k dispozici již nyní, a to v přeprodeji na ul. Dvořákova 11, nebo Online pod odkazem viz. níže.

http://online.ndbrno.cz/ndbrno/hall/id-88831

Zůstaňte informováni!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru:

Kde nás najdete

Adresa

Alliance française de Brno Moravské náměstí 690/15 Brno - 602 00 République tchèque

Otevírací doba

Pondělí-Útery: 14h-17h
Středu : 10h-12h / 14h-17h
Čtvrtek : 14h-17h

Kontakty

Telefon: (+420) 549 240 338