Festival francouzské hudby (16. června)

První ročník Festivalu francouzské hudby 16.6. v Jablonci na RAMPĚ!

Těšit se můžete na tři kapely a spousty francouzských písní. Přijďte s námi oslavit svátek hudby a blížící se letní prázdniny!

Zahrají: HÁRÁPES, Markéta Nikendey a LES GARS D´EN BAS

HÁRÁPES - Tohle sympatické trio nadšených frankofilů v čele s jabloneckým učitelem francouzštiny Radkem Škvorem se Vám dostane pod kůži. Těšit se můžete na písně např. od G. Brassense, F. Cabrela, a dalších autorů.

Markéta Nikendey - Bývalá studentka jabloneckého Gymnázia u Balvanu hraje sólo i s kapelou, na ulici, na pódiu nebo pod širým nebem. Na koncertu Vám mimo jiné zazpívá známé skladby od ZAZ, Indila a dalších!

LES GARS D´EN BAS

Koncert česko-francouzské čtveřice s hudebním koktejlem francouzského šansonu, akustického gypsy swingu a balkánské hudby.

Les Gars D’en bas jsou muzikanti pocházející z francouzského Rennes a z české Prahy. Důležitým vlivem obohacujícím hudební identitu kapely je její celoroční cestování a hraní na ulicích a v klubech po celé Evropě. Časem prověřené manželství kontrabasu, kytary, akordeonu a klarinetu vytváří pestrý, chutný a občas výbušný koktejl hudby, který byste si neměli nechat ujít.

http://vovasko.wixsite.com/les-gars-d-en-bas

VSTUP 150KČ/ 100KČ pro studenty a členy Alliance Française