Letní pobytový kurz 2017

Originální 4 denní pobytové kurzy francouzštiny ve frankofonním prostředí

V české frankofonní Malé Normandii Vás v rodinném penzionku přivítají francouzský učitel a soudní překladatelka. Francouzštinu budete používat nejen při klasických jazykových kurzech, vedených zkušenými lektory Alliance française, ale po celý den s rodilými mluvčími v běžných každodenních situacích : při stolování, při společných procházkách, hraní her, nakupování... To vše v srdečném a sympatickém frankofonním prostředí.

TERMÍN

ST 5.7. - SO 8.7.2017
Přihlášky do 20.06.

KDE ?

V Jizerských horách (13,5 km od Jablonce nad Nisou), frankofonní ubytování v soukromí „Malá Normandie“ v obci Držkov,
dva dvoulůžkové a dva třílůžkové pokoje (http://mala-normandie.cz/)
Plná penze, včetně nápoje k jídlu. Strava bude sestavena podle francouzských zvyklostí a podle receptů francouzské kuchyně, kdy v rámci jednoho z ateliérů budete mít možnost naučit se nové recepty i slovní zásobu spojenou s přípravou jídel.

CO ?

FRANCOUZŠTINA PO CELÝ DEN S RODILÝMI MLUVČÍMI, pro každého s jazykovou úrovní od A1, A2 nebo B1.
Od Vašeho příjezdu, každý den, od snídaně do večeře, přes klasickou výuku jazyka, odpolední ateliéry až po večerní aktivity, bude veškerá komunikace probíhat ve francouzštině...

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Autem (GPS 50.688903, 15.303204, uzavřené parkoviště zdarma)
Autobusem : přímá autobusová doprava na lince Praha-Harrachov, na trase E65.

CENA ?

Cena zahrnuje kurzovné s frankofonními ateliéry a ubytování se stravou u rodinného stolu „table d´hôtes“, včetně rekreačního poplatku obci. Cena nezahrnuje zdravotní, úrazové ani cestovní pojištění.

Počet účastníků je limitován : minimální počet 6 přihlášených účastníků, aby se kurz mohl konat. Maximální počet je limitován na 10 osob.+2-4 účastníci z blízkého okolí, bez ubytování. Zájemci, bydlící v okolí, se tedy mohou přihlásit do kurzu bez ubytování, strava bude účtována (=obědy a večeře).
PŘIHLÁŠKY DO 20.6.2017

Více informací o pobytovém kurzu a přihlášku naleznete níže. Přečíst si také můžete hodnocení účastníku z minulého roku.

PDF - 704.9 kb
pobytovy_kurz 2017
Word - 6.1 kb
přihláška letní pobytový kurz 2017
Word - 36 kb
Hodnocení účastníků