Dny otevřených dveří francouzského programu MBA/MAE na VŠE

Dny otevřených dveří se konají na Vysoké škole ekonomické v Praze 13. března a 10. dubna 2018 od 17:00 v 5. patře Rajské budovy, č. dv. 546, nám. W. Churchilla 4, Praha 3.

Dny otevřených dveří francouzského programu MBA/MAE na VŠE

Vysoká škola ekonomická v Praze, Francouzsko-český institut řízení (IFTG) nabízí ve spolupráci s Francouzským velvyslanectvím a konsorciem francouzských vysokých škol program MBA – MASTER MANAGEMENT ET ADMINISTRATION DES ENTREPRISES. Program je řádně akreditován ve Francii a absolventi získají dva diplomy. Francouzský „Diplôme d´Etat“ Université Jean Moulin Lyon 3, iaelyon School of Management a diplom MBA Vysoké školy ekonomické v Praze. V ČR má program akreditaci CAMBAS, kterou uděluje Česká asociace MBA škol.

Obsah kurzu:
• výuka managementu (deset týdenních modulů): obchodní a pracovní právo, mezinárodní podnikatelské prostředí, marketing, řízení lidských zdrojů, řízení organizací a sociální zodpovědnost, informační systémy a projektový management, účetnictví a controlling, finanční řízení, strategický management, rozvoj osobnosti manažera, logistika a řízení kvality (červen 2018 – leden 2019).
• tříměsíční stáž v podniku v České republice nebo ve Francii.

Podmínky přijetí:
Dobrá znalost francouzštiny a ukončené vysokoškolské vzdělání, event. bakalářský stupeň a prokázaná praxe (min. 3 roky), popř. absolutorium 8 semestrů vysoké školy (možnost paralelního studia pro studenty 5. ročníku vysokých škol – úroveň „bac + 4“).

Školné: 60.000,- Kč (včetně DPH)
Uzávěrka přihlášek: 30. dubna 2018
Přijímací pohovor: 24. května 2018

Více informací: http://iftg.vse.cz/