Frankofonní diktát junior

úterý 9. března 2021 11:00-12:00

U příležitosti 22. ročníku Dnů Frankofonie se Francouzský institut v Praze, Francouzské aliance v České republice, Francouzské centrum v Olomouci a frankofonní velvyslanectví mobilizují a příblíží Vám francouzský jazyk pomocí online diktátu.

9. března 2021 v 11 hodin se Vaši žáci budou moci zúčastnit diktátu (požadovaná úroveň A2), který bude předčítán jedním ze zástupců Francouzského institutu v Praze, jedné z šesti Francouzských aliancí či Francouzského centra v Olomouci. Kandidáti budou mít rovněž podporu velvyslanectví podílející se na organizaci Dnů Frankofonie. Vaši žáci budou diktát psát rukou, se zapnutou webkamerou (prosíme Vás, abyste k tomuto bodu měli jejich souhlas). Žáci budou mít poté k dispozici několik minut, během kterých zašlou fotografii či scan diktátu na IFP, do Francouzských aliancí či do Francouzského centra v Olomouci, podle místa Vašeho bydliště.

Vítěz/vítězka bude vybrán/a pořadatelským centrem a bude vyzván/a k účasti ve finále, které proběhne 30. března 2021 v 11 hodin. Čeká na Vás mnoho výher!

Přihlášení žáků musí proběhnout přes pedagoga francouzštiny. Přihlášení je povinné v tomto formuláři.
Pozor, počet míst je omezen !
Po obdržení přihlášky Vám zašleme odkaz na ZOOM, přes který se budete moci připojit 9. března 2021 v 11 hodin. Také Vám zašleme kontakt na kontaktní osobu v kraji.

Místo

Online