Naše podpora

Podpořte Francouzskou alianci Jižní Čechy

Podpořte Francouzskou alianci Jižní Čechy

Alliance Francaise Jižní Čechy je nezisková, apolitická a nenáboženská organizace. Propaguje francouzský jazyk a frankofonní kulturu prostřednictvím kurzů, které nabízí, a mnoha kulturních akcí, které pořádá pro všechny skupiny veřejnosti během celého roku.

Pro své správné fungování Alliance udržuje úzké vztahy s místními kulturními a vzdělávacími institucemi a subjekty. Přispívá ke kulturní dynamice jihočeského kraje. Je členem sítě francouzských aliancí, největší kulturní sítě na světě s 834 zařízeními ve 34 zemích, a úzce spolupracuje s francouzským velvyslanectvím v České republice.

Existuje mnoho možností, jak podpořit Alliance Francaise Jižní Čechy a pomoci tak rozvoji jejích aktivit:

1/ Staňte se členem AF :
Tím, že se stanete členem AF za 200,- na školní rok, získáte bezplatný přístup do naší mediatéky, zvýhodněné vstupné na naše kulturní akce a propagační akce u našich partnerů, jakož i veškeré informace týkající se našich novinek.

2/ Zapojte se jako dobrovolník :
Po celý rok nabízíme mnoho kulturních aktivit. Zapojte se s námi, objevte zákulisí našich akcí a přispějte jejich úspěchu. Dobrovolnictví je také skvělou příležitostí, jak si užít to nejlepší z francouzské kultury a seznámit se s dalšími frankofonními lidmi!

3/ Darujte materiální dar :
Je možné podpořit naši mediatéku díky daru knih, DVD, CD, … Hledáme literaturu jak pro dospělé a i pro mladé čtenáře, komiksy a knížky pro ty nejmenší. Přijímáme díla ve francouzštině, v dobrém stavu a nejlépe nedávné.

4/ Darujte peněžní dar :
Tím, že se stanete dárcem, přispějete k realizaci projektů, které si představujeme, a umožníte nám nabídnout vám služby, které splní vaše očekávání. Je možné přispět na podporu kulturní akce podle vlastního výběru nebo přispět bez preference kulturní akce.

Přejete si podpořit Alliance Francaise Jižní Čechy? Kontaktujte nás na e-mailové adrese jiznicechy@alliancefrancaise.cz