Soutěž o nejlepší slaný koláč

Baví vás francouzská kuchyně stejně jako nás? Rádi se dělíte o své pečené výtvory? Přijďte mezi nás do Francouzské aliance a nechte si svůj koláč ohodnotit rodilými Francouzy - můžete vyhrát pěkné ceny!

Soutěž o nejlepší slaný koláč

Pravidla soutěže:

1. Přihlášení proběhne kontaktováním kanceláře Francouzské aliance. Je třeba sdělit název koláče, poslat recept a souhlasit s pořizováním fotografií během soutěže. Recepty budou publikovány na web Francouzské aliance po skončení soutěže.
2. V pátek 13.11. odpoledne (od 16:30 do 17:00) je třeba přinést upečený slaný koláč, nejlépe dle francouzské receptury. Sladké koláče nebudou do soutěže přijímány. Koláč je třeba přinést v odpovídajícím množství - minimálně tři kousky budou darovány porotě k ohodnocení. Zbylý koláč bude nabídnut ostatním účastníkům soutěže.
3. Zahájení soutěže proběhne v 17:00, každý soutěžící krátce porotě představí svůj koláč. Porota hodnotí především chuť, vzhled a konzistenci, je však možné obdržet výjimečné body za originalitu. Předpokládá se, že hodnocení potrvá asi do 17:45, předání cen proběhne kolem 18. hodiny.
4. Předání cen proběhne na místě. Ceny jsou následující: 1. cena - 4 vstupenky do kina na vybraný film (případně 2 vstupenky na dva filmy, nebo 3 vstupenky na jeden film,...), bílá plátěná taška "Je ne parle pas français". 2. cena - bílá plátěná taška "Je ne parle pas français", cédéčko s francouzskou hudbou. 3. cena - USB disk 2 GB. 4. a 5. cena - cena útěchy
5. Francouzská aliance si vyhrazuje právo na změnu cen a časů soutěže.