Naše kurzy francouzštiny | České Budějovice

Kurzy obecné francouzštiny | České Budějovice

Kurzy obecné francouzštiny jsou naše nejoblíbenější kurzy. Umožní Vám se rychle zlepšit ve všech jazykových dovednostech: četbě, psaní, poslechu a mluvení. Nejen jazykové kurzy, začnete objevovat i francouzskou a frankofonní kulturu !

Kurzy obecné francouzštiny | České Budějovice

Podzimní trimestr začíná 21. září (do 11. prosince 2020) a zapsat se můžete již nyní ! Využijte tzv. « Early Bird » slevu v hodnotě 200 Kč, která bude uplatněna při registraci do 6. září 2020!

Náš nejkomplexnější kurz

Program kurzů obecné francouzštiny je založený na komunikaci a interaktivních činnostech, a je utvářen podle Společného evropského referenčního rámce (SERR) pro jazyky, který zahrnuje 6 úrovní (viz níže). Nabízíme kurzy všech úrovní od úplných začátečníků až po pokročilé, a všechny v malých skupinkách s maximálně 8 studenty.

Naše kurzy jsou vedeny frankofonními rodilými mluvčími, abychom nabídli úplné ponoření se do jazyka a umožnili rychlejší zlepšení ve francouzštině. Všichni naši lektoři jsou diplomovaní z výuky francouzštiny coby cizího jazyka (FLE) a účastní se pravidelných školení, aby objevili nové či inovativní techniky výuky.

Pokud jste úplní začátečníci, můžete mít na požádání i česky mluvícího lektora.

Pokud si nejste jisti svojí úrovní, zveme Vás na rozřazovací test, abyste zjistili jaký kurz je pro Vás nejlepší.

Klikněte sem a objevte náš kompletní rozvrh kurzu

ÚroveňPředpokladyPočet studentůDélkaCena
Úplní začátečníci (A1.0) žádné 4-8 12 x 120 min 3 000,- Kč*
A1.1 až C1 A1.1 až C1 4-8 12 x 120 min 3 200,- Kč**
DOPOLEDNE: Úplní začátečníci (A1.0) žádné 4-8 12 x 90 min 2 400,- Kč
DOPOLEDNE: A1.1 až C1 A1.1 až C1 4-8 12 x 90 min 2 500,- Kč

* Věční začátečníci : 3 000,- Kč (při pokračování v následujícím trimestru 3 200,- Kč)
** Při zářijovém zápisu na všechny 3 trimestry zaplatíte pouze 9 000,- Kč

Máte zájem? Udělejte si před-zápis na internetu !

Zápisy na kurzy v podzimním trimestru 2020/2021 (21. září - 11. prosince 2020) !

Váháte? Kontaktujte nás a vyzkoušejte si jednu lekci zdarma!

Jaká úroveň je pro Vás ?

Úroveň A1 – Začátečník

Vítejte ve francouzském prostředí ! Objevte francouzský jazyk a novou kulturu díky našim kurzům pro začátečníky ! V této úrovni se naučíte základy francouzštiny. Naučíte se představit sebe či někoho dalšího, a mluvit jednoduše o svém okolí. Budete schopni pokládat jednoduché otázky a odpovídat na ně, ale i rozumět a používat hovorové a všední výrazy !

Úroveň A2 – Pokročilý začátečník

Pokud už máte základní znalosti francouzštiny, přidejte se do kurzu A2 ! Naučíte se zde komunikovat o běžném životě, práci, nákupech, bydlení, a popsat Vaše blízké okolí jako rodinu, práci a koníčky. Také začnete s výukou minulého a budoucího času. Tato úroveň Vám umožní osamostatnit se ve frankofonním prostředí, například při Vaší příští cestě !

Úroveň B1 – Středně pokročilý

Přidejte se do kurzu úrovně B1, díky němuž se naučíte vést a účastnit diskuze ve francouzštině na různá témata. Dokážete vyprávět o nějaké události nebo zkušenosti, popsat naději či cíl a stručně vyjádřit svůj osobní názor, přednést plán či myšlenku. Budete schopni bez problému řešit situace, se kterými se můžete setkat ve frankofonní zemi !

Úroveň B2 – Pokročilý

Přidejte se k úrovni B2 a naučte se vyjadřovat s lehkostí a spontánností ve francouzštině. Procvičíte si přednesení a obhajobu názoru na jednotlivá témata současnosti. Naučíte se vytvořit prezentaci a napsat zprávu ve francouzštině. Budete schopni se zúčastnit různých konferencí a setkání ve francouzštině, shlédnout film bez titulek a přečíst si francouzský tisk. Můžete jít studovat na nějakou frankofonní univerzitu !

Úrovně C1 et C2 – Velmi pokročilý

V těchto dvou úrovní se naučíte mluvit plynule francouzsky ! Bez obtíží se spontánně vyjádříte k všestranným tématům, ať už z Vašeho sociálního, profesního či akademického života. Zároveň se naučíte porozumět široké škále delších textů či napsat jasné, podrobné i strukturované texty !