Naše kurzy francouzštiny

Kurzy obecné francouzštiny

Kurzy všeobecné francouzštiny jsou naše nejpopulárnější kurzy. Vydejte se taktéž na cestu objevování francouzské a frankofonní kultury a jejich obyvatel.

Kurzy obecné francouzštiny

Náš nejkomplexnější kurz

Chcete se zdokonalit v písemné i mluvené francouzštině? Naše kurzy všeobecné francouzštiny jsou pro vás jako stvořené!

Během 90timinutových hodin jednou týdně (po dobu 12 týdnů za čtvrtletí) postupně vylepšíte své znalosti jazyka s pomocí našich rodilých mluvčích nebo českých učitelů, kteří jsou všichni vyškoleni ve výuce francouzštině jako cizím jazyce (FLE).

Ať už jste začátečníci, mírně pokročilí nebo pokročilí, budete během kurzu se studenty stejné úrovně podle Společného evropského rámce reference pro jazyky (CEFR) (viz níže).

Během našich lekcí dáváme přednost uvolněné atmosféře, která vede k diskusi. Mít z učení radost je zárukou úspěchu!

Obsah kurzu :

  • 90 minut týdně
  • 18 hodin během jednoho trimestru (12 týdnů)
  • Maximální velikost třídy: 10 osob
  • Učebnice: Ědito (+ dokumenty připravené učiteli)
  • Ústní: Nácvik výslovnosti, poslechu a mluvení
  • Písemně: Učení gramatiky,slovní zásoby a idiomů
ÚroveňPředpokladyPočet studentůDélkaCena
Úplní začátečníci (A1.0) žádné 4-10 12 x 90 min 2 500,- Kč*
A1.1 až C1 A1.1 až C1 4-10 12 x 90 min 2 700,- Kč

* Věční začátečníci : 2 500,- Kč (při pokračování v následujícím trimestru 2 700,- Kč)

Klikněte sem a podívejte se na rozvrh kurzů a jak se přihlásit

Váháte? Kontaktujte nás a vyzkoušejte si jednu lekci zdarma!

Pokud máte nějaké pochybnosti o své úrovni francouzštiny, zveme Vás k vyplnění testu znalostí, který Vám pomůže zjistit úroveň do které se poté můžete zařadit. Kontaktujte nás!

Jaká úroveň je pro Vás ?

Úroveň A1 – Začátečník

Vítejte ve francouzském prostředí ! Objevte francouzský jazyk a novou kulturu díky našim kurzům pro začátečníky ! V této úrovni se naučíte základy francouzštiny. Naučíte se představit sebe či někoho dalšího, a mluvit jednoduše o svém okolí. Budete schopni pokládat jednoduché otázky a odpovídat na ně, ale i rozumět a používat hovorové a všední výrazy !

ÚroveňUčebnice
A1.0 Edito A1 - Unités 1 à 4
A1 - Edito A1 - Unité 5 à 8
A1 + Edito A1 - Unité 8 à 12

Úroveň A2 – Pokročilý začátečník

Pokud už máte základní znalosti francouzštiny, přidejte se do kurzu A2 ! Naučíte se zde komunikovat o běžném životě, práci, nákupech, bydlení, a popsat Vaše blízké okolí jako rodinu, práci a koníčky. Také začnete s výukou minulého a budoucího času. Tato úroveň Vám umožní osamostatnit se ve frankofonním prostředí, například při Vaší příští cestě !

ÚroveňUčebnice
A2 - Edito A2 - Unité 1 à 6
A2 + Edito A2 - Unité 7 à 12

Úroveň B1 – Středně pokročilý

Přidejte se do kurzu úrovně B1, díky němuž se naučíte vést a účastnit diskuze ve francouzštině na různá témata. Dokážete vyprávět o nějaké události nebo zkušenosti, popsat naději či cíl a stručně vyjádřit svůj osobní názor, přednést plán či myšlenku. Budete schopni bez problému řešit situace, se kterými se můžete setkat ve frankofonní zemi !

ÚroveňUčebnice
B1 - Edito B1 - Unité 1 à 4
B1 + Edito B1 - Unité 5 à 9

Úroveň B2 – Pokročilý

Přidejte se k úrovni B2 a naučte se vyjadřovat s lehkostí a spontánností ve francouzštině. Procvičíte si přednesení a obhajobu názoru na jednotlivá témata současnosti. Naučíte se vytvořit prezentaci a napsat zprávu ve francouzštině. Budete schopni se zúčastnit různých konferencí a setkání ve francouzštině, shlédnout film bez titulek a přečíst si francouzský tisk. Můžete jít studovat na nějakou frankofonní univerzitu !

ÚroveňUčebnice
B2 - Edito B2 - Unité 1 à 6
B2 + Edito B2 - Unité 7 à 12

Úrovně C1 et C2 – Velmi pokročilý

V těchto dvou úrovní se naučíte mluvit plynule francouzsky ! Bez obtíží se spontánně vyjádříte k všestranným tématům, ať už z Vašeho sociálního, profesního či akademického života. Zároveň se naučíte porozumět široké škále delších textů či napsat jasné, podrobné i strukturované texty !

ÚroveňUčebnice
C1 - Edito C1 - Dossier 1 à 10
C1 + Edito C1 - Dossier 11 à 20
C2 -