Kurz všeobecné francouzštiny

Naše kurzy v malých skupinách a pro všechny úrovně jsou ideální možností studia francouzštiny. Udělejte pokrok ve všech jazykových schopnostech : četbě, psaní, poslechu i mluvení.

Kurz všeobecné francouzštiny

Nabízíme kurzy francouzštiny všech úrovních od úplných začátečníků (A1.1) až po velmi pokročilé (C1/C2).

ÚroveňPředpokladyPočet studentůDélkaCena
Úplní začátečníci (A1.1) žádné 4-8 12 x 120 min 3 000 Kč
A1.2 až C1 A1.1 až C1 4-8 12 x 120 min 3 200 Kc

Úroveň A1 – Začátečník

Vítejte ve francouzském prostředí ! Objevte francouzský jazyk a novou kulturu díky našim kurzům pro začátečníky ! V této úrovni se naučíte základy francouzštiny. Naučíte se představit sebe či někoho dalšího, a mluvit jednoduše o svém okolí. Budete schopni pokládat jednoduché otázky a odpovídat na ně, ale i rozumět a používat hovorové a všední výrazy !

Úroveň A2 – Pokročilý začátečník

Pokud už máte základní znalosti francouzštiny, přidejte se do kurzu A2 ! Naučíte se zde komunikovat o běžném životě, práci, nákupech, bydlení, a popsat Vaše blízké okolí jako rodinu, práci a koníčky. Také začnete s výukou minulého a budoucího času. Tato úroveň Vám umožní osamostatnit se ve frankofonním prostředí, například při Vaší příští cestě !

Úroveň B1 – Středně pokročilý

Přidejte se do kurzu úrovně B1, díky němuž se naučíte vést a účastnit diskuze ve francouzštině na různá témata. Dokážete vyprávět o nějaké události nebo zkušenosti, popsat naději či cíl a stručně vyjádřit svůj osobní názor, přednést plán či myšlenku. Budete schopni bez problému řešit situace, se kterými se můžete setkat ve frankofonní zemi !

Úroveň B2 – Pokročilý

Přidejte se k úrovni B2 a naučte se vyjadřovat s lehkostí a spontánností ve francouzštině. Procvičíte si přednesení a obhajobu názoru na jednotlivá témata současnosti. Naučíte se vytvořit prezentaci a napsat zprávu ve francouzštině. Budete schopni se zúčastnit různých konferencí a setkání ve francouzštině, shlédnout film bez titulek a přečíst si francouzský tisk. Můžete jít studovat na nějakou frankofonní univerzitu !

Úrovně C1 et C2 – Velmi pokročilý

V těchto dvou úrovní se naučíte mluvit plynule francouzsky ! Bez obtíží se spontánně vyjádříte k všestranným tématům, ať už z Vašeho sociálního, profesního či akademického života. Zároveň se naučíte porozumět široké škále delších textů či napsat jasné, podrobné i strukturované texty !