Naše kurzy francouzštiny | České Budějovice

Kurzy francouzštiny pro děti a mládež | České Budějovice

Nabízíme kurz úvodu do francouzštiny a francouzské kultury pro děti a mládež, který je ušitý na míru přímo jim a veden kvalifikovanými lektory francouzštiny.

Kurzy francouzštiny pro děti a mládež | České Budějovice

Přijímáme přihlášky do zimního trimestru (4. leden - 26. březen 2021). Kontaktujte nás! Využijte tzv. « Early Bird » slevu v hodnotě 200 Kč, která bude uplatněna při registraci do 17. prosince 2020!

Výuka francouzštiny formou hry

Čím dříve tím lépe ! Děti mají přirozenou kapacitu na výuku jazyků už od útlého věku. To jim dává možnost se rozvinout a otevřít světu odlišných kultur. Tak proč jim nedat možnost objevovat bohatství frankofonního světa, které čítá 300 milionů francouzsky mluvících ?

Studium francouzštiny se vyplatí i do budoucnosti ! Alliance Française Jižní Čechy vyučuje řadu studentů už od útlého věku, to je pak snazší pro jejich budoucí studium ve Francii či frankofonních zemí, které mohou uskutečnit během studia na gymnáziích či programech nabízených Francouzským Institutem v Praze, například „Rok ve Francii“ nebo jednotlivých univerzitách.

Kurzy francouzštiny pro všechny věkové kategorie

Kurzy pro děti (7-10 let)

Nabízíme kurzy úvodu do francouzštiny, které jsou určené pro děti od 7 let, aby se dostaly do jazyka, který je mezi nejvíce užívanými na světě. V příjemné náladě, kreativní metodou výuky a formou hry Vaše děti s radostí rozvinou základní jazykové schopnosti, neboť francouzština je jazyk živý !

PředpokladyPočet studentůDélkaCena
žádné 3-6 12 x 60 min 1 900 Kč

Kurzy pro mládež (11-13 let) a dospívající (13-16 let)

Nabízíme kurzy pro mládež a dospívající formou výuky francouzštiny sestavené speciálně pro ně a zahrnující témata o škole, přátelích, volného času, prázdnin, cest i rodiny. Tento kurz umožní rychlé pokročení ve francouzštině a rozvine jazykové základní schopnosti, které zahrnuje mluvení, psaní, četbu a poslech.

PředpokladyPočet studentůDélkaCena
Od začátečniky do B1 4-8 12 x 60 min 1 900 Kč

Klikněte sem a podívejte se na rozvrh kurzů a jak se přihlásit

Váháte? Kontaktujte nás a vyzkoušejte si jednu lekci zdarma!