Naše kurzy francouzštiny

Kurzy francouzské konverzace

Přidejte se k našim kurzům konverzace a procvičujte svoje vyjadřování ve francouzštině plynule a s frankofonním rodilým mluvčím. Francouzština je jazyk živý !

Kurzy francouzské konverzace

Procvičte se v plynulé francouzštině

Naše konverzační kurzy vám dávají příležitost zhodnotit a zlepšit své poslechové, komunikační a interakční schopnosti prostřednictvím týdenních diskusí na různá sociokulturní témata. Tady, žádné psaní!

Krátké trvání hodin je dobrou volbou pro lidi, kteří mají málo času na procvičování francouzštiny. Jsou stále více žádané!

Tyto kurzy pořádají rodilí mluvčí francouzštiny a nabízejí úplné ponoření se do jazyka.

Obsah kurzu :

  • Rodilý mluvčí
  • 60 minut týdně (ráno nebo na konci odpoledne)
  • 12 hodin během trimestru (12 týdnů)
  • Maximální velikost třídy: 10 osob
  • Pouze ústní: Cvičení výslovnosti, mluvení a dialogů v průběhu kurzu, aby byla vaše řeč plynulejší a zlepšilo se vaše porozumění ústnímu projevu.

Zvolte si kurz konverzace podle Vaší úrovně

Kurz konverzace A2/B1

V tomto kurzu, který je určen pro začátečníky a pokročilé začátečníky, rozvinete svoje ústní dovednosti a zlepšíte svou výslovnost ve francouzštině. Dosáhnete plynulosti a nebudete se bát běžné konverzace s jinými francouzsky mluvícími lidmi. Budete si moci vyzkoušet hovořit například o Vás, Vašem okolí či o Vašich touhách i vyjádřit svůj názor.

Kurz konverzace B1/B2 a C1/C2

V těchto kurzech pro středně pokročilé až velmi pokročilé zdokonalíte Vaše ústní porozumění a Vaší schopnost vyjádřit se k různým tématům. V lekcích vždy s novým tématem (např. o událostech ve světě, sociálních tématech atd.), dostanete prostor k diskuzi či obhajobě Vašeho názoru, a přitom se naučíte novou slovní zásobu spojenou s tématem toho dne !

PředpokladyPočet studentůDélkaCena
B1/B2: B1.1 4-10 12 x 60 min 2 200 Kč
C1/C2: C1 4-10 12 x 60 min 2 200 Kc

Klikněte sem a podívejte se na rozvrh kurzů a jak se přihlásit

Váháte? Kontaktujte nás a vyzkoušejte si jednu lekci zdarma!