Naše kurzy francouzštiny | České Budějovice

Kurz francouzské konverzace | České Budějovice

Přidejte se k našim kurzům konverzace a procvičujte svoje vyjadřování ve francouzštině plynule a s frankofonním rodilým mluvčí. Francouzština je jazyk živý !

Kurz francouzské konverzace | České Budějovice

Podzimní trimestr začíná 21. září (do 11. prosince 2020) a zapsat se můžete již nyní ! Využijte tzv. « Early Bird » slevu v hodnotě 200 Kč, která bude uplatněna při registraci do 6. září 2020!

Procvičte se v plynulé francouzštině

Naše kurzy konverzace Vám umožní procvičit se a zlepšit se v poslechu, komunikaci a interakci díky diskuzím, které každý týden probíhají na různá téma. Tady nepotřebujete propisku ! V malých skupinkách do 8 osob se vyjádří každý. Je to dobrá volba pro všechny, co mají jen málo času na procvičování francouzštiny. Tyto kurzy jsou čím dal tím víc poptávané !

Naše kurzy jsou vedeny frankofonními rodilými mluvčími, abychom nabídli úplné ponoření se do jazyka a umožnili rychlejší zlepšení ve francouzštině. Všichni naši lektoři jsou diplomovaní z výuky francouzštiny coby cizího jazyka (FLE) a účastní se pravidelných školení, aby objevili nové či inovativní techniky výuky.

Zvolte si kurz konverzace podle Vaší úrovně

Kurz konverzace A1/A2

V tomto kurzu, který je určen pro začátečníky a pokročilé začátečníky, rozvinete svoje ústní dovednosti a zlepšíte svou výslovnost ve francouzštině. Dosáhnete plynulosti a nebudete se bát běžné konverzace s jinými francouzsky mluvícími lidmi. Budete moci vyzkoušet si hovořit například o Vás, Vašem okolí či o Vašich touhách i vyjádřit svůj názor.

PředpokladyPočet studentůDélkaCena
A1.3 4-8 12 x 60 min 2 000 Kč

Kurz konverzace B1/B2 a C1/C2

V těchto kurzech pro středně pokročilé až velmi pokročilé zdokonalíte Vaše ústní porozumění a Vaší schopnost vyjádřit se k různým tématům. V lekcích vždy s novým tématem (např. o událostech ve světě, sociálních tématech atd.), dostanete prostor ke diskuzi či obhajobě Vašeho názoru, a při tom se naučíte novou slovní zásobu spojenou s tématem toho dne !

PředpokladyPočet studentůDélkaCena
B1/B2: B1.1 4-8 12 x 60 min 2 000 Kč
C1/C2: C1 4-8 12 x 60 min 2 000 Kc

Klikněte sem a objevte náš kompletní rozvrh kurzu

Máte zájem? Udělejte si před-zápis na internetu !

Váháte? Kontaktujte nása vyzkoušejte si jednu lekci zdarma!