Náš tým

Poznejte dynamický tým, který je k Vašim službám !

Alliance Française Jižní Čechy je nezisková organizace s vlastní správní radou :

  • Prezident společnosti : JUDr. Mgr. Ivo Petrů
  • Viceprezident : Pierre Novotny
  • Správce pokladny : Moïse Lemonnier
  • Zuzana Černá
  • Francois Dendoncker
  • Caroline Zoubek

V současnosti jsou v týmu Alliance Française Jižní Čechy :

Arnaud Rivoire
Ředitel
Pochází z okresu Paříže a je amatérský cestovatel. Vášeň má zejména pro Asii, kde studoval i pracoval předtím, než nastoupil v lednu 2019 do Alliance Française.


Klára Jozová
Asistentka ředitele / lektorka češtiny
Klára se přidala do týmu Alliance v březnu 2019 jako asistentka ředitele. Předtím několik let pracovala v zahraničí, a to v Německu a zejména v Kanadě. Klára je nadšenou cestovatelkou a také velkou fanynkou rockové muziky. Neváhá cestovat po koncertech po celé Evropě, ale i Americe.


Aly Djiba
Lektor
Aly, který pochází ze Senegalu, vyučuje v Alliance Française už více než 10 let a je opravdovým pamětníkem ve společnosti. Aly má neustále úsměv na rtech. Také se specializuje na tématiku územního plánu a má velký přehled o Francii.


Ariane Descaves
Lektorka
Ariane se přidala v září 2019 a pochází ze Saint Etienne ve Francii. Část svých studií uskutečnila v Praze, a než přijela do jižních Čech, vyučovala francouzštinu v Itálii. Zbožňuje sport a je věrnou fanynkou fotbalového týmu v Saint-Etienne, kteří si říkají « Verts » (« Zelení »). Ariane se také věnuje fotografování. Možná budete mít příležitost potkat jí v českobudějovických ulicích s fotoaparátem v ruce !