A table: la cuisine française

ZÁŽITKOVÝ KURZ FRANCOUZŠTINY

Šest dvouhodinových lekcí. Osm typických francouzských pokrmů. Nejvýše pět studentů ve skupině. Možnost přihlásit se na jednotlivé lekce!

Kurz je určen pro všechny, kteří mají rádi francouzskou kuchyni, chtějí se dozvědět něco nového a to vše zažít ve francouzštině. Kurz probíhá 1x za 14 dní, momentálně nejsou dány přesné termíny, záleží na vývoji epidemiologické situace a na domluvě lektorky a případných zájemců o tento kurz.

Cena kurzu (včetně surovin a degustace) je 2500,- (6 x 120 min). V případě volného místa v kurzu je možnost se přihlásit i na jednotlivé lekce (500 Kč/lekce).

Zde se můžete podívat na krátké prezentační video:
https://www.youtube.com/watch?v=iD80xTQcG4s

Kromě společné přípravy pokrmů a degustování vás čekají zajímavosti z francouzských reálií, nová slovní zásoba, gramatická okénka a procvičení výslovnosti.
Součástí kurzu je vlastní třída online na Google Classroom, kde pro vás budou uloženy veškeré použité materiály. Nová slovíčka si budete moci procvičovat pomocí kartiček připravených na míru v aplikaci Quizlet.
Kurz se nejlépe hodí pro mírně pokročilé studenty francouzštiny, otevřen je ale zájemcům všech úrovní. Jazykovou úroveň přizpůsobíme dle možností přihlášených studentů.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás na liberec@alliancefrancaise.cz