Culturethèque - vaše multimediální studovna on-line!

Culturethèque - vaše multimediální studovna on-line!

Objevte Kulturtéku, digitální studovnu a knihovnu Francouzského Institutu! Tato elektronická mediatéka je přístupná z jakéhokoliv počítače, tabletu nebo mobilního telefonu po celé České Republice. Najdete tu současnou nabídku francouzských dokumentů a podkladů, které se nenachází v sídle Vaší Aliance a které doplní a výrazně rozšíří Vaše studijní materiály.

Audio-knihy, videa, noviny, časopisy, hudba, naučné a výukové programy....Objevte mnohopedagogických a zábavných studijních podkladů on-line. Staňte se předplatitelem Kulturtéky a získejte tak přístup do části mediatéky pražského Institutu. Na tři týdny si tam budete moci vypůjčit 5 dokumentů (kromě DVD a CD). Je to skvělá příležitost najít zdroje a opatřit si materiály, ke kterým jste doteď neměli přístup a žít tak francouzštinou kdekoliv, tím nejúplnějším a nejefektivnějším způsobem!

Využívat tento praktický a inovační podklad budete moci zapsáním se do mediatéky francouzské kulturní sítě v České Republice (Francouzský Institut a pobočky Francouzské Aliance). Zápis je možno provést v liberecké francouzské Alianci od září 2014.


Předplatné culthuretheque na rok:

200 Kč včetně členského příspěvku, 150Kč jen zápis do Culthuretheque