Nabídka kurzů - letní semestr (únor - červen 2018)

Letní semestr (únor - červen 2018)

Letní semestr (únor - červen 2018)

Nabídka kurzů pro zimní semestr (od února do června 2018)

Veškeré kurzy probíhají nově v 16ti týdnech od 12.02.2018 (případně od 19.2) do června 2018 vždy po 90 min, není-li uvedeno jinak. Neučíme o státních svátcích. V případě, že nějaká hodina odpadne během semestru je nahrazena na jeho konci.

Kurzy obecného jazyka:

Rozvíjejte souběžně všechny jazykové schopnosti! Kurzy zaměřené na ústní projev, písemný projev, porozumění psanému a slyšenému slovu. Důraz je kladen především na interakci a komunikaci. Délka kurzů - 90 minut. Kurzy nabízíme v úrovních:

Débutants / Úplní začátečníci

Débutants pour les étudiants / Začátečníci (7 - 11 let)

Débutants pour les étudiants / Začátečníci (11 - 17 let)

A1.2 / Velmi mírně pokročilí

A1.2 / Velmi mírně pokročilí (kurz pro děti 11 -17 let)

A1.3 / Velmi mírně pokročilí (kurz pro děti)

A1.3 / Velmi mírně pokročilí

A2.1 / Mírně pokročilí

A2.2 / Mírně pokročilí (kurz pro děti)

A2.4 / Středně pokročilí

B1/ Středně pokročilí ]

B1.1/ Středně pokročilí ]

B2/ Pokročilí ]

Konverzace:

Procvičte a osvěžte si Vaše jazykové znalosti formou ústní komunikace. Úrovně kurzu jsou v souladu se Společným evropským referenčním rámcem. Délka kurzů - 60 minut. Kurzy nabízíme v úrovních:

Conversation A2 / Konverzace pro mírně pokročilé

Conversation B1 / Konverzace pro středně pokročilé

Conversation B2 / Konverzace pro pokročilé uživatele jazyka

Conversation B2–C1 / Konverzace pro zkušené a velmi pokročilé uživatele jazyka

Ce cours de conversation se veut interactif à partir de sujets d’actualités que nous pourrons choisir ensemble. Il sera aussi l’occasion dans la conversation d’améliorer sa syntaxe, son vocabulaire notamment sur les thèmes abordés.

Příprava na zkoušky:

Získejte úspěšně mezinárodně uznávaný diplom z francouzského jazyka! Nepodceňte přípravu, naši zkušení lektoři Vás na zkoušky skvěle připraví.

Préparation DELF

Příprava k maturitě z FJ

Přípravy na zkoušky DELF jsou vhodné i jako příprava k maturitě, popřípadě jako příprava na vysokou školi. Nicméně můžete si zvolit i speciální kurz přípravy přímo pro maturitu.

Formation continue / Kurzy pro učitele FJ:

Plánujeme znovu oživit tradici metodických a jazykových kurzů pro učitele francouzského jazyka v Libereckém kraji. O nabídce těchto kurzů Vás budeme včas informovat. Pokud máte o tyto kurzy zájem, budeme rádi,když nám napíšete.

Kurzy pro seniory (55+):

Během kurzů uplatňujeme volnější tempo výuky a důraz je kladen na praktickou stránku FR jazyka potřebnou při běžných situacích. Kurz je za zvýhodněnou cenu.

Poznej Francii

Kurz zaměřený na kulturu a reálie Francie. Účastníci mají možnost vybrat si z několika předem stanovených témat. Pro kurz je nutná úroveň A2 a vyšší.

Informace o cenách a konkrétních dnech a hodinách, kdy kurzy probíhají naleznete v následující sekci ROZVRH A CENY KURZů v zimním semestru.