Rozvrh a ceník kurzů na zimní trimestr 2023

Kurzy v zimním trimestru probíhají v týdnu od 9. ledna do 24. března 2023, není-li uvedeno jinak. V případě, že kurz odpadne z důvodu státního svátku, nenadále indispozici lektora, je vždy nahrazen na konci trimestru. V tomto trimestru kurzy neproběhnou o jarních prázdninách (20. - 24. února)
Celková časová dotace je 10 x 90 minut popřípadě 10 x 60 minut. Kurzy francouzštiny probíhají v budově H Technické univerzity Liberec, ve Voroněžské ulici.

Rozvrh a přihlášky naleznete níže v přiložených souborech. Přihlášky na kurzy můžete podávat do 8.1. 2023.

Rozvrh kurzů v zimním trimestru 2023

Cena kurzů:
2800,-/2700,- (pro studenty, důchodce, maminky na MD a nezaměstnané)
za kurz 10 x 90 minut
Minimální počet účastníků pro otevření kurzu jsou 4. V případě nižšího počtu studentů si vyhrazujeme právo upravit cenu nebo snížit počet lekcí za trimestr.

Platbu kurzovného prosím provádějte převodem na účet č. 981222339/0800
(do poznámky k platbě uveďte jméno studenta)

Kurzy se otevřou v závislosti na počtu přihlášených. Nevíte si rady s výběrem kurzu? Zavolejte nám na tel. 601 357 597 nebo napište na liberec@alliancefrancaise.cz, rádi Vám poradíme.

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval?

Dokážeme naslouchat našim studentům a přizpůsobit se jejich potřebám. Pokud nenajdete kurz, který by Vám vyhovoval, ať už z hlediska časového či obsahového, napište nám. Pokusíme se Vám pomoci.

Skupinové kurzy na míru

Nabízíme také skupinové kurzy na míru. Je Vás několik a potřebovali/ chtěli byste chodit do stejného kurzu? Jste parta nadšenců, která se chce společně naučit cizí jazyk? Chcete si vylepšit francouzštinu v rámci firmy? Hledáte kurz pro Vaše děti? Napište nám své požadavky.

Nejste si jistí do jaké úrovně spadáte?

Podívejte se na podrobný popis jednotlivých úrovní dle Společného referenčního rámce pro jazyky. Kompletní verze je ke stažení na stránkách MŠMT.