Rozvrh a ceník kurzů na zimní trimestr 2022

Kurzy v zimním trimestru probíhají v týdnu od 10. ledna do 1. dubna 2022, není-li uvedeno jinak. V případě, že kurz odpadne z důvodu státního svátku, nenadále indispozici lektora, je vždy nahrazen na konci trimestru. Celková časová dotace je 12 x 90 minut popřípadě 12 x 60 minut. Kurzy francouzštiny probíhají v budově H Technické univerzity Liberec, ve Voroněžské ulici.

Rozvrh, ceny kurzů a přihlášky naleznete níže v přiložených souborech. Přihlášky na kurzy můžete podávat do 7. 1. 2022.

Rozvrh a ceny kurzů v zimním trimestru 2022

Kurzy se otevřou v závislosti na počtu přihlášených. Nevíte si rady s výběrem kurzu? Zavolejte nám na tel. 601 357 597 nebo napište na liberec@alliancefrancaise.cz, rádi Vám poradíme.

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval?

Dokážeme naslouchat našim studentům a přizpůsobit se jejich potřebám. Pokud nenajdete kurz, který by Vám vyhovoval, ať už z hlediska časového či obsahového, napište nám. Pokusíme se Vám pomoci.

Skupinové kurzy na míru

Nabízíme také skupinové kurzy na míru. Je Vás několik a potřebovali/ chtěli byste chodit do stejného kurzu? Jste parta nadšenců, která se chce společně naučit cizí jazyk? Chcete si vylepšit francouzštinu v rámci firmy? Hledáte kurz pro Vaše děti? Napište nám své požadavky.

Nejste si jistí do jaké úrovně spadáte?

Podívejte se na podrobný popis jednotlivých úrovní dle Společného referenčního rámce pro jazyky. Kompletní verze je ke stažení na stránkách MŠMT.