Nabídka kurzů - letní semestr (březen 2020 - červen 2020)

Rozvrh a ceny kurzů v letním semestru 2020

Kurzy v zimním semestru probíhají v týdnu od 2. března do 5. června 2020, není-li uvedeno jinak. V případě, že kurz odpadne z důvodu státního svátku, nenadále indispozici lektora, je vždy nahrazen na konci semestru. Celková časová dotace je nově 14x 90min popřípadě 14x60min u konverzace. Kurzy francouzštiny probíhají v samém centru Liberce v dolní části Moskevské ulice.

Rozvrh, ceny kurzů a přihlášky naleznete níže v přiložených souborech. Přihlášky na kurzy můžete podávat do 27. 02. 2020.

Rozvrh a ceny kurzů v letním semestru 2020

Kurzy se otevřou v závislosti na počtu přihlášených. Nevíte si rady s výběrem kurzu? Zavolejte nám na tel. 601 357 597, rádi Vám poradíme.

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval?

Dokážeme naslouchat našim studentům a přizpůsobit se jejich potřebám. Pokud nenajdete kurz, který by Vám vyhovoval, ať už z hlediska časového či obsahového, napište nám. Pokusíme se Vám pomoci.

Skupinové kurzy na míru

Nabízíme také skupinové kurzy na míru. Je Vás několik a potřebovali/ chtěli byste chodit do stejného kurzu? Jste parta nadšenců, která se chce společně naučit cizí jazyk? Chcete si vylepšit francouzštinu v rámci firmy? Hledáte kurz pro Vaše děti? Napište nám své požadavky.

Nejste si jistí do jaké úrovně spadáte?

Podívejte se na podrobný popis jednotlivých úrovní dle Společného referenčního rámce pro jazyky. Kompletní verze je ke stažení na stránkách MŠMT.