Nabídka kurzů - zimní semestr (září 2019 - únor 2020)

Rozvrh a ceny kurzů v zimním semestru 2019

Kurzy v zimním semestru probíhají v týdnu od 04. února (některé kurzy v týdnu od 11. února) do konce června 2019, není-li uvedeno jinak. V případě, že kurz odpadne z důvodu státního svátku, nenadále indispozici lektora, je vždy nahrazen na konci semestru. Celková časová dotace je nově 16x 90min popřípadě 16x60min u konverzace. Kurzy francouzštiny probíhají v samém centru Liberce v dolní části Moskevské ulice.

Rozvrh, ceny kurzů a přihlášky naleznete níže v přiložených souborech. Přihlášky na kurzy můžete podávat do 27. 09. 2019. (u některých kurzů až do 30. 9. 2019)

Rozvrh a ceny kurzů v zimním semestru 2019

Kurzy se otevřou v závislosti na počtu přihlášených. Nevíte si rady s výběrem kurzu? Zavolejte nám na tel. 601 357 597, rádi Vám poradíme.

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval?

Dokážeme naslouchat našim studentům a přizpůsobit se jejich potřebám. Pokud nenajdete kurz, který by Vám vyhovoval, ať už z hlediska časového či obsahového, napište nám. Pokusíme se Vám pomoci.

Skupinové kurzy na míru

Nabízíme také skupinové kurzy na míru. Je Vás několik a potřebovali/ chtěli byste chodit do stejného kurzu? Jste parta nadšenců, která se chce společně naučit cizí jazyk? Chcete si vylepšit francouzštinu v rámci firmy? Hledáte kurz pro Vaše děti? Napište nám své požadavky.

Nejste si jistí do jaké úrovně spadáte?

Podívejte se na podrobný popis jednotlivých úrovní dle Společného referenčního rámce pro jazyky. Kompletní verze je ke stažení na stránkách MŠMT.