Nabídka kurzů - letní semestr (únor - červen 2018)

Rozvrh a ceny kurzů v letním semestru 2018

Rozvrh a ceny kurzů v letním semestru 2018

Kurzy v letním semestru probíhají v týdnu od 12. února/ 19.února 2018 do června 2018, není-li uvedeno jinak. V případě, že kurz odpadne z důvodu státního svátku, nenadále indispozici lektora, je vždy nahrazen na konci semestru. Celková časová dotace je nově 16x 90min popřípadě 16x60min u konverzace.

Přihlášky na kurzy můžete podávat do 16. 02. 2018.

Rozvrh a ceny kurzů naleznete v souboru níže.

Rozvrh a ceny kurzů v letním semestru 2018

PDF – 383.5 kb

Kurzy se otevřou v závislosti na počtu přihlášených.

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval?

Dokážeme naslouchat našim studentům a přizpůsobit se jejich potřebám. Pokud nenajdete kurz, který by Vám vyhovoval, ať už z hlediska časového či obsahového, napište nám. Pokusíme se Vám pomoci.

Pokud máte zájem o kurzy obecného jazyka, konverzace či se chcete připravit na zkoušky v Jablonci nad Nisou a v jiných městech v Libereckém kraji, ozvěte se nám.

Skupinové kurzy na míru

Nabízíme také skupinové kurzy na míru. Je Vás několik a potřebovali/ chtěli byste chodit do stejného kurzu? Jste parta nadšenců, která se chce společně naučit cizí jazyk? Chcete si vylepšit francouzštinu v rámci firmy? Hledáte kurz pro Vaše děti? Napište nám své požadavky.

Nejste si jistí do jaké úrovně spadáte?

Podívejte se na podrobný popis jednotlivých úrovní dle Společného referenčního rámce pro jazyky. Kompletní verze je ke stažení na stránkách MŠMT.