Zimní semestr začíná 29. září 2014


Celý článek

LETNÍ POBYTOVÝ KURZ 2014

Tento rok poprvé pořádala Alliance francaise v Liberci pobytové letní kurzy v Držkově. Kurz se konal od od 17.7. do 20.7.2014 a celkem se ho zúčastnilo 6 lidí. Zde pár fotografií z kurzu, stejně jako komentáře od všech zúčastněných:
Celý článek

Café français : příští setkání bude v úterý 2. září 2014!

Naše další Café français bude v úterý 2. září od 18:30! Pořádané pravidelně každé první úterý v měsíci, Café français je otevřeno pro všechny, kteří chtějí mluvit francouzsky. Nejde o jazykový kurz, ale o neformální setkání s možností pro každého procvičit si svou francouzštinu a sdílet ji s ostatními francouzsky mluvícími i s rodilými mluvčími. Café français je určeno jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatele. Jeho (...)
Celý článek

Předávání diplomů DELF scolaire

Letošní předávání diplomů DELF scolaire proběhlo jako první na gymnáziu Jeronýmova v Liberci ve čtvrtek 27. února. Diplomy byly předány paní Florence Saint-Ygnan, atašé pro francouzský jazyk a ředitelkou Alliance francaise. Předávání se zúčastnilo 19 studentů. Fotografie z této akce naleznete na stránkách gymnázia: http://www.jergym.cz/public/jazykova_atase_francouzske_republiky_predavala_diplomy.php
Celý článek

Culturethèque - vaše multimediální studovna on-line!

Objevte Kulturtéku, digitální studovnu a knihovnu Francouzského Institutu! Tato elektronická mediatéka je přístupná z jakéhokoliv počítače, tabletu nebo mobilního telefonu po celé České Republice. Najdete tu současnou nabídku francouzských dokumentů a podkladů, které se nenachází v sídle Vaší Aliance a které doplní a výrazně rozšíří Vaše studijní materiály. Audio-knihy, videa, noviny, časopisy, hudba, naučné a (...)
Celý článek

DELF/DALF září 2014 : Zapiště se již dnes !

zkušební období DELFU pro širokou veřejnost v září 2014 se bude konat od pondělí 22. září do pátku 26. září 2014. Zapiště se již dnes ! Přihláška
Celý článek

OTEVÍRACÍ DOBA KANCELÁŘE

kancelář Alliance française je otevřena každé pondělí a středu od 10h - 17h Pro veškeré dotazy, informace nebo pro vyzvednutí diplomů či atestací jsme Vám také k dispozici buď na tel. čísle 601 357 597 nebo na e-mailech: liberec@alliancefrancaise.cz direction.liberec@alliancefrancaise.cz Velice děkujeme za (...)
Celý článek

KDO JSME

Odborník na výuku a praktické používání francouzštiny! — - Tým specializovaných českých a francouzských pedagogů s vynikající jazykovou úrovní francouzštiny --- Akreditované zkouškové centrum pro mezinárodně uznávané certifikáty DELF a DALF --- Nabídka kurzů vycházející ze Společeného Evropského Referenčního Rámce (CECR) --- Atraktivní ceny --- Jsme víc než jen škola!! (...)
Celý článek

LISTINA STVRZUJÍCÍ KVALITU VEŠKERÝCH SLUŽEB POSKYTOVANÝCH SÍTÍ FRANCOUZSKÝCH ALIANCÍ V ČESKÉ REPUBLICE

LISTINA STVRZUJÍCÍ KVALITU VEŠKERÝCH SLUŽEB POSKYTOVANÝCH SÍTÍ FRANCOUZSKÝCH ALIANCÍ V ČESKÉ REPUBLICE Vybrat si ke studiu francouzštiny Francouzskou alianci znamená zvolit si vynikající kvalitu poskytovaných služeb. Síť Francouzských aliancí je mezinárodní nepolitické a nenáboženské hnutí existující již déle než 120 let. Všechny aliance, jež jsou součástí sítě Francouzských aliancí, se zavazují k (...)
Celý článek

Partneři