Nabídka kurzů na zimní semestr 2014/2015:

Kurzy obecného francouzského jazyka

Začátečníci
úplní začátečníci : úterý 08.00-09.30hod nebo ve čtvrtek 16.30 – 18.00hod
falešní začátečníci : pondělí 16.30 – 18.00hod

Mírně pokročilí
A1.3 (3. semestr) : středa 16.30-18hod
A2.1 (5. semestr) : úterý 16.30-18hod

Pokročilí
B1.2 (9. semestr) : úterý 18.00-19.30hod

Speciální kurzy

Konverzace
Úroveň A2 : pondělí 18.00-19.00hod
Úroveň B1 : středa 18.00-19.00hod
Úroveň B2 : pondělí 17.00-18.00hod
Úroveň C1 : čtvrtek 18.00-19.00hod

Tematické kurzy

Kurz pro seniory
Poznejte s námi Francii a její regiony : úterý 10.30-12.00hod

Kurz pro děti od 8 let:
Francouzština hrou : pondělí 14.30-15.30hod

NOVĚ NABÍZÍME KURZY OBECNÉHO JAZYKA A KONVERZACE TAKÉ V JABLONCI NAD NISOU !
KONKRÉTNÍ ÚROVNĚ BUDOU OTEVŘENY PODLE POČTU ZÁJEMCŮ.

POZOR: členský příspěvek není součástí kurzovného. k přihlášce do kurzu je potřeba vyplnit i přihlášku ke členství viz.: http://www.alliancefrancaise.cz/liberec/?Stante-se-clenem-Alliance

Přihláška a popis kurzů včetně cen:

Word - 40 kb
PŘIHLÁŠKA
PDF - 505.6 kb
PŘEHLED KURZŮ
Word - 35.5 kb
PŘIHLÁŠKA KE ČLENSTVÍ

Celý článek

Nabídka práce - Ředitel/ka Alliance française v Liberci

Profil kandidáta – ředitel/ka Alliance française Místo : Alliance française v Liberci Počet pracovních hodin : poloviční úvazek - 14 hodin týdně Doba platnosti smlouvy : smlouva na 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. listopadu 2014. Plat : dle praxe kandidáta. Dosažené minimální vzdělání : dokončené střední vzdělání s maturitou, nebo bakalářské. Místo vhodné i pro studenty Vysokých škol. Popis pozice a (...)
Celý článek

LETNÍ POBYTOVÝ KURZ 2014

Tento rok poprvé pořádala Alliance francaise v Liberci pobytové letní kurzy v Držkově. Kurz se konal od od 17.7. do 20.7.2014 a celkem se ho zúčastnilo 6 lidí. Zde pár fotografií z kurzu, stejně jako komentáře od všech zúčastněných:
Celý článek

Café français : příští setkání bude v úterý 7. října 2014!

Naše další Café français bude v úterý 7. října od 18:30! Pořádané pravidelně každé první úterý v měsíci, Café français je otevřeno pro všechny, kteří chtějí mluvit francouzsky. Nejde o jazykový kurz, ale o neformální setkání s možností pro každého procvičit si svou francouzštinu a sdílet ji s ostatními francouzsky mluvícími i s rodilými mluvčími. Café français je určeno jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatele. (...)
Celý článek

Předávání diplomů DELF scolaire

Letošní předávání diplomů DELF scolaire proběhlo jako první na gymnáziu Jeronýmova v Liberci ve čtvrtek 27. února. Diplomy byly předány paní Florence Saint-Ygnan, atašé pro francouzský jazyk a ředitelkou Alliance francaise. Předávání se zúčastnilo 19 studentů. Fotografie z této akce naleznete na stránkách gymnázia: http://www.jergym.cz/public/jazykova_atase_francouzske_republiky_predavala_diplomy.php
Celý článek

Culturethèque - vaše multimediální studovna on-line!

Objevte Kulturtéku, digitální studovnu a knihovnu Francouzského Institutu! Tato elektronická mediatéka je přístupná z jakéhokoliv počítače, tabletu nebo mobilního telefonu po celé České Republice. Najdete tu současnou nabídku francouzských dokumentů a podkladů, které se nenachází v sídle Vaší Aliance a které doplní a výrazně rozšíří Vaše studijní materiály. Audio-knihy, videa, noviny, časopisy, hudba, naučné a (...)
Celý článek

DELF/DALF září 2014 : Zapiště se již dnes !

zkušební období DELFU pro širokou veřejnost v září 2014 se bude konat od pondělí 22. září do pátku 26. září 2014. Zapiště se již dnes ! Přihláška
Celý článek

Staňte se členem Alliance française v Liberci a využijte veškeré výhody !

Výhody členství : Být členem Alliance Vám umožní : zúčastnit se jazykových kurzů Alliance (viz. nabídka kurzů) využívat francouzskou knihovnu dle jazykových úrovní, k dispozici v Alliance française zúčastnit se celoročních aktivit Alliance zúčastnit se pravidelného frankofonního setkávání „Café français“ s rodilými mluvčími být pravidelně informován (-a) o dění v liberecké Allianci občasníkem „La Gazette“ (...)
Celý článek

OTEVÍRACÍ DOBA KANCELÁŘE

kancelář Alliance française je otevřena každé pondělí a středu od 10h - 17h Pro veškeré dotazy, informace nebo pro vyzvednutí diplomů či atestací jsme Vám také k dispozici buď na tel. čísle 601 357 597 nebo na e-mailech: liberec@alliancefrancaise.cz direction.liberec@alliancefrancaise.cz Velice děkujeme za (...)
Celý článek

KDO JSME

Odborník na výuku a praktické používání francouzštiny! — Tým specializovaných českých a francouzských pedagogů s vynikající jazykovou úrovní francouzštiny — Akreditované zkouškové centrum pro mezinárodně uznávané certifikáty DELF a DALF — Nabídka kurzů vycházející ze Společeného Evropského Referenčního Rámce (CECR) — - Atraktivní ceny — - Jsme víc než jen škola!! — - Sympatické místo k setkávání s rodilými (...)
Celý článek

LISTINA STVRZUJÍCÍ KVALITU VEŠKERÝCH SLUŽEB POSKYTOVANÝCH SÍTÍ FRANCOUZSKÝCH ALIANCÍ V ČESKÉ REPUBLICE

LISTINA STVRZUJÍCÍ KVALITU VEŠKERÝCH SLUŽEB POSKYTOVANÝCH SÍTÍ FRANCOUZSKÝCH ALIANCÍ V ČESKÉ REPUBLICE Vybrat si ke studiu francouzštiny Francouzskou alianci znamená zvolit si vynikající kvalitu poskytovaných služeb. Síť Francouzských aliancí je mezinárodní nepolitické a nenáboženské hnutí existující již déle než 120 let. Všechny aliance, jež jsou součástí sítě Francouzských aliancí, se zavazují k (...)
Celý článek

Partneři