Aktualizovaný rozvrh ke stažení zde

Excel - 288 kb
Rozvrh 2014/2015.
OpenDocument Text - 58.8 kb
!!! NOVINKA !!! Možnost pronájmu učebnic Version originale
PDF - 92.2 kb
Rozřazovací test

- 6 úrovní obecné francouzštiny
- 1 kurz pro « juniory » (od 7 do 10 let)
- 3 konverzační kurzy
- 3 přípravné kurzy na zkoušky DELF & DALF
- kurzy orientované na francouzskou kulturu a civilizaci
- týdenní intenzivní kurzy
- stáže na horách, zájezdy do Francie
- individuální kurzy aj.


Celý článek

Kinoklub ! 16. a 30. října

16. října - "Štěstí nikdy nepřijde samo" (2012) 18:00 Filozofická fakulta, Ostravská univerzita Ostrava Sacha miluje své přátele, hru na klavír, večírky. Večer co večer hraje v jazzovém klubu a svádí krásné dívky. Žije okamžikem, pro radost, bez ranního spěchu. Charlotte má tři děti, dva bývalé manžele a snaží se řešit svou profesní budoucnost. Nezbývá ji tudíž místo na milostné dobrodružství. Všechno se však (...)
Celý článek

Francouzský podzim v Ostravě 2014

Festival "Francouzský podzim" od 17. října do 21. listopadu (místo a čas konání podle programu) U příležitosti festivalu Francouzský podzim Alliance française Ostrava nabízí bohatý program plný frankofonní kultury, kde si každý může najít to své. Na programu jsou večírky spojené s poznáváním Francie a francouzské kultury, ochutnávky, koncerty, výstavy, přednášky, módní přehlídka, soutěž a kino. Francouzský podzim (...)
Celý článek

Fotografie z akcí AF na rajce.net

Od začátku roku 2013 otevřela Alliance française svůj profil, kde umísťuje fotografie z kulturních akcí pořádaných nebo spolupořádaných AF Ostrava. Najdete jej na: http://afostrava.rajce.idnes.cz/ Fotografie zde budeme pravidelně aktualizovat a doplňovat.
Celý článek

Partneři