Aktualizovaný rozvrh ke stažení zde

Excel - 317 kb
Rozvrh 2014/2015.
OpenDocument Text - 58.8 kb
!!! NOVINKA !!! Možnost pronájmu učebnic Version originale

- 6 úrovní obecné francouzštiny
- 1 kurz pro « juniory » (od 7 do 10 let)
- 3 konverzační kurzy
- 3 přípravné kurzy na zkoušky DELF & DALF
- kurzy orientované na francouzskou kulturu a civilizaci
- týdenní intenzivní kurzy
- stáže na horách, zájezdy do Francie
- individuální kurzy aj.


Celý článek

18.a 24. září 2014 : Den otevřených dveří

Alliance française vás srdečně zve na Dny otevřených dveří ve čtvrtek 18. a ve středu 24. září 2014. Přijďte na svůj první kurz francouzštiny ! Vstup zdarma 17h : Začínáme s francouzštinou Kurz francouzštiny pro úplné začátečníky : Přípravte na návštěvu libovolné frankofonní země - naučíme vás francouzsky pozdravit, seznámit se s někým, základní fráze v restauraci, na nákupech apod. 18h : Prezentace Alliance (...)
Celý článek

Výstava: Francouzská krajina

od pondělí 1. září do pátku 26. září každý den v otevíracích hodinách Alliance française AF Ostrava vstup zdarma Alliance française ukrývá pozoruhodná i nečekaná bohatství. Nenechte si ujít výstavu fotografií, která Vám umožní si na konci prázdnin prodloužit příjemné okamžiky z letní cesty do Francie.
Celý článek

Kurzy Tai - chi

Každé úterý od 18:00 od úterý 16. září AF Ostrava vstup zdarma I v dnešní uspěchané době bychom si měli udělat čas na odpočinek. Pro zklidnění těla i duše se využívá čínského bojového umění tai-chi, které Vám od září nabízí náš milý Yves, kterého jistě znáte z nejedné akce pořádané Alliance francaise. Přijďte se s námi zastavit a propojit toto cvičení s líbeznou (...)
Celý článek

Ciné Club! Cyklus filmů - Marcel Pagnol

čtvrtek 18. září od 18:00 AF Ostrava vstup zdarma Ciné Club ! představuje La Glorie de mon père („Tatínkova sláva“) s českými titulky. Francouzská dramatická komedie (1990), 1h45min Režie: Yves Robert Hrají: Julien Ciamaca, Philippe Caubère Mladý Marcel Pagnol odjíždí se svou rodinou na léto do Provence. Pro dítě z města to znamená objevení přírody v doprovodu svého otce – velkého lovce. Tyto prázdniny se (...)
Celý článek

Fotografie z akcí AF na rajce.net

Od začátku roku 2013 otevřela Alliance française svůj profil, kde umísťuje fotografie z kulturních akcí pořádaných nebo spolupořádaných AF Ostrava. Najdete jej na: http://afostrava.rajce.idnes.cz/ Fotografie zde budeme pravidelně aktualizovat a doplňovat.
Celý článek

Partneři