Parlez français.
Vivez en français.

Parlez français

Jazyk, kterým se mluví po celém světě!

Do roku 2024 by mohlo francouzsky mluvit 321 milionů lidí na 5 kontinentech. Frankofonii sdružuje 88 zemí a vlád.

Jazyk, který vám pomůže najít práci!

Znalost francouzštiny a angličtiny je výhodou, která zvyšuje vaše šance na mezinárodním trhu práce. Francouzština otevírá dveře do francouzských firem ve Francii a ve frankofonních zemích (Kanada, Švýcarsko, Belgie a africký kontinent). Francie je šestou největší obchodní velmocí a hlavním příjemcem zahraničních investic v Evropě, což z ní činí důležitého hospodářského partnera.

Samozřejmě jazyk, ale také kultura!

Francouzština je mezinárodním jazykem kuchyně, módy, divadla, výtvarného umění, tance a architektury. Znalost francouzštiny vám umožní přístup k originálním verzím velkých děl francouzské a frankofonní literatury, filmu a písní.

Jazyk mezinárodních vztahů!

Francouzština je pracovním a úředním jazykem OSN, Evropské unie, UNESCO, NATO, Mezinárodního olympijského výboru, Červeného kříže a několika evropských právních institucí. Francouzština je jazykem tří sídel evropských institucí: Štrasburku, Bruselu a Lucemburku.

Aktuality

Soirée Antillaise

Retour en image sur notre soirée Antillaise Soirée antillaise réussie !! 🙌 Merci à toutes les personnes qui sont venues vivre cette…

Zobrazit

Partneři