Začátek vydávání „Francouzsky noviny“

Začátek vydávání „Francouzsky noviny“

Alliance Française d’Ostrava s hrdostí oznamuje zahájení vydávání našich francouzsky psaných novin! Poznejte francouzskou kulturu v České republice! Ponořte se do elegance a bohatství francouzské kultury prostřednictvím článků o literatuře, filmu, umění a cestování. Autory článků jsou členové Alliance Française d’Ostrava, studenti katedry francouzštiny Ostravské univerzity a všichni ti, kteří by chtěli přispět sym článkem o francouzske kultuře.

V každém vydání Le journal francophone najdete exkluzivní recenze, rozhovory a informace o kulturních akcích v regionu. Ať už jste vášnivými milovníky francouzštiny, nebo se jen zajímáte o kulturní poklady Francie, Le journal francophone je pro vás ideální.

Pokud si chcete přečíst naše první vydání, je na našich webových stránkách k dispozici verze ve formátu PDF. Pro ty z vás, kteří jste sběratelé, máme k dispozici papírové vydání v Alliance Française. Jedno si můžete vyzvednout zdarma (limitovaná edice).

Necháme vás, abyste se do této výjimečné kulturní cesty ponořili sami, a brzy se dočkáte dalších vydání.

Podobné články

Soirée Antillaise

Retour en image sur notre soirée Antillaise Soirée antillaise réussie !! 🙌 Merci à toutes les personnes qui sont venues vivre cette…

Zobrazit