Studovat ve Francii

Učíte se francouzsky a chtěli byste začít studovat nebo pokračovat v již započatém studiu na vysoké škole ve Francii? Naši korespondenti z informační kanceláře CampusFrance Česká republika jsou zde pro vás a dají vám potřebné informace ke konkretizaci vašeho studijního plánu a poskytnou vám individuální součinnost.

Kontakty:

Elisa PEKELDER
prague@campusfrance.org
Francouzský institut v Praze
Štěpánská 35
111 21 Praha 1

Zaujal Vás tento projekt? Potřebovali byste k tomu nějakou dokumentaci? Chtěli byste si certifikovat své znalosti francouzštiny, než si podáte přihlášku ke studiu na VŠ ve Francii? Přijďte do některé ze šesti Francouzských aliancí v České republice anebo navštivte internetové stránky: www.ceskarepublika.campusfrance.org


Je dobré vědět: portál studijních stipendií european-funding-guide.eu

Platforma www.european-funding-guide.eu nabízí studentům středních a vysokých škol a dále studentům v postgraduálním studiu možnost zdarma nalézt finanční podporu pro jejich akademické studium. Poprvé ve Francii používají tyto webové stránky speciální algoritmus, který zobrazí reálná stipendia, granty, odměny nebo ceny dle individuálního profilu každého studenta.