Podpořte nás!

Podpořte nás! Alliance Française Jižní Čechy je nezisková organizace, bez politického či náboženského zařazení. Podporuje francouzštinu a frankofonní kulturu jak přes nabídku kurzů až po mnoho kulturní události, které organizuje pro širokou veřejnost během celého roku.

Aby Aliance dobře plnila své úlohy, drží úzký vztah s místními kulturními a vzdělávacími institucemi a činiteli. Přispívá zároveň ke kulturní dynamičnosti jihočeského regionu. Je součástí sítí Francouzských Aliancí, což je větší světová kulturní síť s 834 lokacemi ve 34 zemí, a je v úzké spolupráci s Francouzskou Ambasádou v České Republice.

Existuje několik způsobů, jak podpořit Francouzskou Alianci Jižní Čechy a pomoc k rozvoji jejich činností :

1 / Stát se členem sdružení :

S ročním příspěvkem 200,- máte přístup do naší mediatéky, slevy na kulturní události, podporu u našich partnerů, stejně tak veškeré informace týkající se našich aktualit.

2 / Angažovat se jako dobrovolník :

Po celý rok nabízíme mnoho kulturních aktivit. Přidejte se k nám a odhalte zákulisí našich událostí a přispějte k našemu současnému silnému úspěchu.
Stát se dobrovolníkem je zároveň skvělá příležitost jak vytěžit to nejlepší z francouzské kultury a poznat další frankofonní členy !

3 / Poskytnout materiální dar :

Je možné podpořit naší mediatéku tím, že darujete knihy, DVD, CD, apod. Hledáme jak literaturu pro dospělé, tak i pro děti, komiksy nebo i knihy pro ty nejmenší. Přijímáme francouzská díla v dobrém stavu a nejlépe současná.

4 / Přispět darem :

Tím, že se stanete dárcem podpoříte realizaci projektů, které si představujeme a od nás bude přislíbeno nabídnout vám služby té největší kvality dle vašich očekávání. Je možné přispět darem na podporu kulturní události dle vašeho výběru či poskytnout libovolný dar.

Přejete si podpořit Francouzskou Alianci Jižní Čechy ? Kontaktujte nás na jiznicechy@alliancefrancaise.cz

Staňte se členem AF

Členstvím získáváte několik výhod jako:

  •  možnost si vypůjčit knihy nebo CD z knihovny FA
  •  online přístup do „Culturethèque“ online digitální portál, kde najdete francouzský tisk, hudbu, koncerty online, konference, dokumenty, komiksy, dětskou literaturu, metody výuky francouzského jazyka, seriózní hry a mnoho dalšího.
  •  možnost hlasovat na ročním valném shromáždění spolku
  •  sleva na kulturní akce organizované FA
  •  15 % sleva v knihkupectví Oxford Bookshop v Plachého ulici v ČB
  •  10% sleva na knihu Marie Verdier a Evy Aubry „Ilustrovaný průvodce francouzskou kuchyní“