Parlez français.
Vivez en français.

Mluvte francouzsky

Alliance Française Jižní Čechy poskytuje výuku francouzštiny v Českých Budějovicích již od roku 2004.

S více než 800 středisky ve 132 zemí a více než 500 000 studenty, je Alliance Française nejrozsáhlejší síť šířící francouzštinu a frankofonní kulturu na mezinárodní úrovni.

Nabízíme nejbohatší nabídku kurzů francouzštiny jak pro děti, tak i pro dospělé, úrovní od úplných začátečníků až po velmi pokročilé, kurzy všeobecné francouzštiny i odborné kurzy (konverzaci, gramatiku, francouzštinu na cesty, přípravné kurzy na zkoušky DELF/DALF a další).

Kurzy obecné francouzštiny

Kurzy všeobecné francouzštiny jsou naše nejpopulárnější kurzy. Vydejte se taktéž na cestu objevování francouzské a frankofonní kultury a jejich obyvatel.

Zobrazit kurzy

Kurzy francouzštiny pro děti a mládež

Nabízíme kurz úvodu do francouzštiny a francouzské kultury pro děti a mládež, který je ušitý na míru přímo jim a veden kvalifikovanými lektory francouzštiny.

Zobrazit kurzy

Kurz francouzštiny pro seniory (>60)

Je Vám 60 let a více a rádi byste se naučili francouzsky s osobou stejného věku, která sdílí stejné zájmy ? Nabízíme nový kurz pro seniory, který je přímo pro Vás !

Zobrazit kurzy

Kurzy francouzské konverzace

Přidejte se k našim kurzům konverzace a procvičujte svoje vyjadřování ve francouzštině plynule a s frankofonním rodilým mluvčím. Francouzština je jazyk živý !

Zobrazit kurzy

Individuální kurz francouzštiny

Nabízíme kurzy individuální nebo v malých skupinkách, a buď v našich třídách nebo on line. Díky těmto kurzům se zlepšíte ve francouzštině podle svého tempa i potřebám.

Zobrazit kurzy

Firemní kurz francouzštiny

Alliance Française Jižní Čechy nabízí kurzy francouzštiny na míru odpovídající potřebám a cílům firem a institucí. Optimalizujte komunikaci s Vašimi frankofonními kolegy, partnery i klienty !

Zobrazit kurzy
Nabídka kurzů

Naše skupinové kurzy jsou organizovány ve třech trimestrech, každý po 12 týdnech.

  • Podzimní trimestr: od 18. 9 do 10. 12. 2023
  • Vánoční prázdniny: od 11. .12. 2023 do 2. 1. 2024
  • Zimní trimestr: od 3. 1. do 8. 4. 2024
  • Školní prázdniny: od 11. do 17. 3.  2024
  • Velikonoční prázdniny: od 28. 4. do 1. 4. 2024
  • Jarní trimestr: od 9. 4. do 1. 7. 2024

O státních svátcích je Alliance Française uzavřena a výuka se přesouvá.
Alliance Française je otevřena i během školních prázdnin, s výjimkou výše uvedených.

Některé kurzy (příprava na zkoušku DELF/DALF, francouzština na cesty, fonetika, atd.) budou otevřeny na základě poptávky a bez návaznosti na uvedený roční kalendář. Neváhejte se na nás obrátit pro více informací!

Aktuality

Káva po francouzsku

Připojte se k nám! Setkejte se s námi a sdílejte přátelské chvíle s dalšími frankofonními lidmi z regionu!

Zobrazit

Le Marché, trh s francouzskými a frankofonními produkty

Na jeden den nabídne Le Marché místním obyvatelům výběr z přibližně deseti obchodníků, kteří nás vezmou na objevitelskou cestu za francouzskou a frankofonní gastronomií. Po celé odpoledne bude hrát živá hudba a den stylově zakončí kapela z Lorientu!

Zobrazit

Partneři