“Max a Mája: Příběh lištiček” v Biografu Kotva

“Max a Mája: Příběh lištiček” v Biografu Kotva

V rámci festivalu Bonjour Budějovice si vás dovolujeme pozvat na promítání francouzského filmu “Max a Mája: Příběh lištiček”  v Biografu Kotva. Skvělé rodinné dobrodružství, které spojuje kouzla a zamyšlení a potěší malé i velké. 

Max a Mája, pár polárních lišek připravených založit rodinu, žijí poklidně na ledových krách dalekého severu. Teplota je abnormálně nízká a potravy je stále méně, což nutí Yuka vydávat se stále dál a dál, aby zajistil jejich potřeby.

  • Kdy? Neděle 23. června v 16.00 hod.
  • Kde? Biograf Kotva, Lidická tř. 2110, České Budějovice
  • Jazyk? Čeština
  • Cena? 160 KČ

Film Guillauma Maidatchevského s Virginie Efirou v hlavní roli.

Festival se koná za podpory Francouzského velvyslanectví v České republice, města České Budějovice, Jihočeského kraje a města Lorient. Ve spolupráci s rádiem Netro Life, Aktivem Klub, Jihočeskou vědeckou knihovnou v Českých Budějovicích, Fakultou románských jazyků Jihočeské univerzity, Farkatkou, Letním kinem Háječek, Josefem Kordou, Biografem Kotva a LS kurzy.

Podobné články

Káva po francouzsku

Připojte se k nám! Setkejte se s námi a sdílejte přátelské chvíle s dalšími frankofonními lidmi z regionu!

Zobrazit

Vernisáž: zahájení výstavy “La France de Jindřich Štreit”

Festival Bonjour Budějovice začíná! Dovolujeme si vás pozvat na vernisáž výstavy „La France de Jindřich Štreit“ (Francie Jindřicha Štreita). Přijďte si prohlédnout fotografickou výstavu o francouzských vesnicích, s citem a jemností, ve společnosti známého umělce Jindřicha Štreita.

Zobrazit