”Těžký rok” v Biografu Kotva

”Těžký rok” v Biografu Kotva

V rámci festivalu Bonjour Budějovice si vás dovolujeme pozvat na promítání francouzského filmu ”Těžký rok” v Biografu Kotva. Vtipný, něžný film, který si na své cestě párkrát rýpne do společenských chyb. Komedie, která dokazuje, že Olivier Nakache a Eric Toledano si zachovali svůj dar bavit a klást otázky.

Albert a Bruno jsou předlužení a na konci svých sil a právě při společné komunitní práci narazí na mladé ekologické aktivisty. Víc než argumenty je láká pivo a chipsy zdarma a postupně se k hnutí bez přesvědčení přidávají…

  • Kdy? Neděle 23. června v 18:00
  • Kde? Biograf Kotva, Lidická tř. 2110, České Budějovice
  • Jazyk? Francouzština, české titulky
  • Cena? 160 czk https://bit.ly/tezkyrok_Bonjour

Film Erica Toledana, Oliviera Nakache s Pio Marmaïem, Jonathanem Cohenem, Noémie Merlantovou.

Festival se koná za podpory Francouzského velvyslanectví v České republice, města České Budějovice, Jihočeského kraje a města Lorient. Ve spolupráci s rádiem Netro Life, Aktivem Klub, Jihočeskou vědeckou knihovnou v Českých Budějovicích, Fakultou románských jazyků Jihočeské univerzity, Farkatkou, Letním kinem Háječek, Josefem Kordou, Biografem Kotva a LS kurzy.

Podobné články

Káva po francouzsku

Připojte se k nám! Setkejte se s námi a sdílejte přátelské chvíle s dalšími frankofonními lidmi z regionu!

Zobrazit

Vernisáž: zahájení výstavy “La France de Jindřich Štreit”

Festival Bonjour Budějovice začíná! Dovolujeme si vás pozvat na vernisáž výstavy „La France de Jindřich Štreit“ (Francie Jindřicha Štreita). Přijďte si prohlédnout fotografickou výstavu o francouzských vesnicích, s citem a jemností, ve společnosti známého umělce Jindřicha Štreita.

Zobrazit